Ubytování Třeboň - penzion U Draka

Historické památky v Třeboni

Zámek Třeboň

Třeboňský zámek patří k největším zámeckým komplexům v České republice. Do zámeckého nádvoří nebo zámeckého parku vstoupíte přímo z Masarykova náměstí. Projít si můžete krásné zámecké nádvoří a rozlehlou zahradu, chcete-li park. V zámku najdete celkem 3 prohlídkové trasy.

Zámek v Třeboni pro Vás připravuje zajímavé kulturní akce. Především v nadcházejících letních měsících se kulturním životem na zámku bude jen hemžit. Nenechte si ujít některou z akcí, ať už divadelních, historických tanců nebo koncertů...litovat nebudete.

Náš tip: z penzionu U Draka do centra města vede speciální cyklostezka, díky které se vyhnete hlavní silnici a pohodlně se dostanete za zábavou. Více informací >>

Podrobné informace o kulturních akcích na zámku >>

 

Schwarzenberská hrobka

Schwarzenberská hrobka je hrobka rodu Schwarzenbergů v Třeboni, se nachází poblíž parku jihovýchodně od rybníka Svět, necelé 2 km od třeboňského Masarykova náměstí. Tato krásná památka se nachází 3,6 km od ubytování Třeboň U Draka krásnou lesní cestou nebo městem a přes hráz rybníka Svět.

V letních měsících se zde konají, stejně jako na zámku, různé koncerty s nezaměnitelnou atmosférou.

 

Pivovar Regent Třeboň

V pivovaru se vaří pivo Bohemia Regent, pod jehož značkou najdete různé druhy piva. V létě se zde konají nejrůznější kulturní akce a koncerty včetně nejoblíbenějších pivovarských slavností.

V letošním roce také pivovar Regent připravil noční prohlídky s ochutnávkou piva přímo z ležáckých tanků. Průvodce Vás provede pivovarským sklepením s loučem, dozvíte se zajímavé informace z historie a součastnoti pivovaru.

V letních měsících 2014 pro Vás připravil kulturní akce. Těšit se můžete na Dračí lodě, Muzikál POSTŘIŽINY, Pivní slavnosti nebo koncert kapely ČECHOMOR.


Kostel Panny Marie Královny a sv. Jiljí

Kostel svatého Jiljí a Panny Marie Královny v Třeboni se nalézá poblíž hlavního třeboňského Masarykova náměstí na bezejmenném náměstíčku v Husově ulici.

 

 

Kontakty

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout