Výlety na Třeboňsko a Jižní Čechy

Třeboňsko láká k návštěvě a poznání mnoha zajímavých míst. Co dělat ve volném čase, když už jste si Třeboň prošli a navštívili její památky, muzea a atrakce?

Zde pro Vás neustále připravujeme a rozšiřujeme zajímavosti v okolí, kam vyrazit v případě že počasí nepřeje, chcete poznat přírodu a další atraktivní místa.

Pro milovníky historie a památek - hrady a zámky v okolí Třeboně >>

Pro bádavé a informací chtivé turisty - muzea a expozice v okolí >>

Ve volném čase můžete navštívit i nedaleké Rakousko a jeho atrakce, které se nachází jen několik km od hranic s Třeboňskem. V případě špatného počasí doporučujeme velký aquapark a svět koupání v Gmündu nebo si můžete udělat cyklovýlet do městečka Litschau, ve kterém rozumí česky!

Borovany

Borovany

Městečko Borovany leží na jihozápad od Třeboně, od našeho penzionu U Draka jsou vzdálené cca 20 km. Doporučujeme jako celodenní výlet.

Aqua světelná show sv. Florián

Aqua světelná show sv. Florián

Pokud se vydáte při své dovolené v našem penzionu na výlet do Jindřichova Hradce, pak neváhejte navštívit světelnou aqua show - je to zdarma. Program začíná v 9:00 hod. a pokračuje v každou celou hodinu až do 19:00 hod.

Lanové a outdoorové centrum Landštejn

Lanové a outdoorové centrum Landštejn

Lanový park Landštejn najdete v nedaleko Jindřichova Hradce, ve Starém městě pod Landštejnem, 42 km od našeho ubytování U Draka. Je pro Vás připraveno celkem 21 vysokých lanových překážek, ale i nízké překážky vhodné pro děti od pěti let.

Kukuřičné bludiště

Kukuřičné bludiště

První kukuřičné bludiště najdete mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní. Na hřišti o rozloze jednoho hektaru se vydovádí celá rodina.
Nachází se zde hřiště ze slámových balíků, plácek pro badminton, fotbal, pétanque či trampolína.

Houbový park a Ráj skřítků v Roseči

Houbový park je místo pro děti a jejich rodiče. Pro ně je připravena interaktivní stezka, na které se vydají na výzkumnou expedici do světa skřítků a houbiček, pohádkových bytostí, dinosaurů a prehistorického světa a také do vesmíru! Jen 20 km od našeho ubytování najdete toto skvělé místo pro děti - výlet na celý den.

Kraví hora - Novohradské hory

Kraví hora - Novohradské hory

Kraví hora patří k dominantám Novohradských hor. Na vrcholu najdete železnou rozhlednu, na kterou můžete vylézt po točitém schodišti a rozhlédnout se do okolí na krásy Novohradských hor.

Facebookkontakt

Kulturní akce 2019

Kontakt

Adresa ubytování:

Holičky 55
Třeboň 37901

spoli53@seznam.cz

 

Mobilní telefon:

+420 605 744 972

Soukromý bazén

Pro všechny milovníky koupání je k dispozici soukromý bazén za penzionem. To ocení především děti, které se tu mohou vyřádit.

Penzion nabízí:

  • venkovní soukromý bazén a velkou zahradu
  • dětské hřiště a prolézačky
  • parkování u penzionu
  • úschovnu a půjčovnu kol
  • WiFi internet, TV
  • posezení pod pergolou s možností grilování

Aktuální počasí v Třeboni

 

Ubytování TřeboňPenzion Třeboňsko Májaaktivity
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím