Ubytování Třeboň - penzion U Draka

Pivovar Regent Třeboň

Jen málokterý pivovar ve střední Evropě se může pochlubit takovou tradicí jako třeboňský pivovar, který byl založen roku 1379. Nádvoří pivovaru je dnes nově zrekonstuované a v létě se zde konají nejrůznější kulturní akce a koncerty včetně nejoblíbenějších "pivovarských slavností".Pivovar Regent Třeboň

Pivovar najdete v centru města, na jeho okraji u rybníka Svět.

Pivo Regent

V pivovaru se vaří pivo Bohemia Regent, pod jehož značkou najdete různé druhy piva: klasický výčepní světlý ležák, super světlé výčepní pivo, přemium světlý a tmavý ležák, speciální polotmavé pivo, premium světlé pivo Kníže a velmi oblíbené kvasnicové pivo.

Pivovar Třeboň je pivovar prodávající pivo pod obchodní značkou Bohemia Regent. Nachází se v historickém jádru města Třeboň.

Do pivovaru lze po objednávce přijít na prohlídku s průvodcem a ochutnávkou piva. Zrekonstruovanou sladovnu si lze pronajmout pro pořádání večírků či společenských akcí, pivovar také nabízí krátkodobé zapůjčování chladicích a výčepních zařízení.

Navštívit pivovar můžete celoročně na objednání.

Večerní prohlídky pivovaru

V letošním roce také pivovar Regent připravil noční prohlídky s ochutnávkou piva přímo z ležáckých tanků. Průvodce Vás provede pivovarským sklepením s loučem, dozvíte se zajímavé informace z historie a součastnoti pivovaru.

Prohlídky se konají každý pátek a sobotu vždy od 21 hodin.

Počet míst je omezen a proto je nutné zarezervovat místa na tel 777 357 090.

Kulturní akce v pivovaru

V letních měsících 2014 pro Vás připravil kulturní akce. Těšit se můžete na Dračí lodě, Muzikál POSTŘIŽINY, Pivní slavnosti nebo koncert kapely ČECHOMOR.
Podrobné informace o kulturních akcích >>

Pivní pohotovost

Pivovar Bohemia Regent nabízí prodej piva v lahvích i v sudech v prodejně pivovaru:

  •     po – pá 9:00 – 16:30
  •     so 9:00 – 11:30

Když je nejhůř, pivovar provozuje také na vrátnici i tzv. „pivní pohotovost“, která je v pohotovosti denně 24 hodin.

Kontakty

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout