Ubytování Třeboň - penzion U Draka

AKCE PRO DĚTI - Bitva o Slamburk 26. srpna 2017

Bitva o Slamburk je akce pro děti, která se koná nedaleko Třeboně u Borovan. V letošním roce se bude konta v sobotu 26. srpna 2017 od 10 hodin. V průběhu celého dne můžete prožít spoustu zážitků a dobrodružství, vyzkoušet si rytířské hry a soutěže, shlédnout šermířská vystoupení plná napění a adrenalinu. Děti se mohou aktivně zapojit do dobívání hradu, na jehož konci Slamburk lehne popelem.bitva o Slamburk - nedaleko ubytování Třeboň

Slamburk je hrad postavený z balíků slámy u Nového rybníka nedaleko Borovan, 15 km od našeho ubytování U Draka.

Během celého dne je pro vás připraveno občerstvení, loutkové divadélko, řemeslná tržnice nebo workshopy.

V pozdním odpoledni po vyhodnocení soutěží a vítězného rodu,  přeskupíme družiny k útoku na slaměný hrad. Výsledek soutěží určí, kdo bude obráncem hradu a kdo útočníkem.

 

Podrobné informace o akci najdete na www.slamburk.eu

Rezervace ubytování Třeboň U Draka

Náš penzion patří mezi vyhledávané ubytování v Třeboni díky zahradnímu bazénu, whirpoolu a sauně. Přijeďte si užít tyto výhody právě k nám. Rádi vás přivítáme v našem rodinném penzionu na okraji Třeboně. Právě při akci Slamburku pro vás rádi připravíme ubytování.

Zavřít

 

Aktuálně nabízíme pronájem chaty ve Spolí, nedaleko Třeboně.

Pro více informací volejte.

 


 

Vážení návštěvníci penzionu U Draka,

nyní přijímáme rezervace na letní sezonu.

V případě, že bude pokračovat vládní zákaz ubytovacích služeb, Vám rezervaci bezplatně zrušíme nebo si zvolíte jiný termín vašeho pobytu.

Volejte: 605 744 972