Ubytování Třeboň - penzion U Draka

Kulturní akce v pivovaru Regent

Pivovar Regent vaří dobré Třeboňské pivo. Abyste si pivo Regent náležitě užili, připravuje pro Vás v letních měsících kulturní akce, které jsou zároveň oslavou tohoto piva. Těšit se můžete na Dračí lodě, Muzikál POSTŘIŽINY, Pivní slavnosti nebo koncert kapely ČECHOMOR.

Těšit se můžete na:

Dračí lodě 6. - 7. června 2014

Datum konání je 6. - 7. června 2014, v areálu koupaliště a městské pláže u rybníka Svět, Třeboň. Následuje galavečer s vyhlášením výsledků a slavnostním ceremoniálem předání cen pro závodníky a fanoušky. Připraveno bude bohaté občerstvení a hodnotý kulturní program.

Muzikál POSTŘIŽINY 3. + 4. července 2014

Svérázný soubor muzikál už několik uvádí s velkým úspěchem po celé republice. V Třeboni byly Postřižiny poprvé k vidění v roce 2010. I přes velkou nepřízeň počasí je na nádvoří místního pivovaru vidělo bezmála tisíc nadšených diváků. Letos, stejně jako tehdy, před začátkem představení návštěvníkům zahraje staropražská kapela Třehusk.

Vstupenky si můžete zakoupit přímo v pivovaru Regent.

Pivní slavnosti pivovaru Regent 26. července 2014

Těšit se můžete na bohatý kulturní program a soutěže. Nebude chybět široká nabídka občerstvení a samozřejmě spousta zlatavého moku a dalších produktů značky Regent.

Vystoupí známé Třeboňské i jiné kapely jako jsou Třeboňská 12, Stanley´s Dixie Streert Band, Hladík + Blue Efekt, Second Servis Band nebo kapela Tlustá Berta.

Koncert kapely ČECHOMOR 22. srpna 2014

Poctivá česká kapela ČECHOMOR zavítá na nádvoří pivovaru Bohemia Regent již 22. srpna 2014.

Začátek koncertu: 20:00 hodin
Hosté: Martin Hrbáč a BASIA GASIENICA GIEWONT (z Polska)
Speciální host: Všichni svatí

Vstupenky už jsou v předprodeji za 350 Kč / a místě za 400 Kč, můžete si je zakoupit v pivovaru Regent nebo přes portál Ticketstream.

Kde najdete levné ubytování v Třeboni

Srdečně Vás zveme do Třeboně na skvělé kulturní pivovarské akce, které jsou turisty hojně navštěvované. Pohodlné ubytování v Třeboni najdete v našem penzionu U Draka, těšíme se na Vás!

 

 

Kontakty

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout