Archiv

Červenec 2018 v Třeboni

Červenec 2018 v Třeboni

Měsíc červenec rozjíždí zábavu v Třeboni na plný pecky. Každý den můžete navštívit např. koncert, divadelní představení, výstavu a další akce. Doporučujeme Třeboňský divadelní festival, festival Okolo Třeboně, Kinematograf bratří Čadíků a další...

Červen 2018 - akce v Třeboni

Červen 2018 - akce v Třeboni

V měsíci červnu to v Třeboni již začíná žít letním životem. Krásné počasí přeje výletům na kolech a dalším kulturním akcím, jako jsou např. závody na Dračích lodích. Těšit se můžete i na zajímavé koncerty - Michal David Open Air Tour, Prague Cello Quartet nebo Ondřej Havelka a Melody Makers.

Otevírání lázeňské sezony  26. května 2018

Otevírání lázeňské sezony 26. května 2018

Nenechte si ujít tuto tradiční akci, která je prezentací třeboňských slatinných lázní. Celou sobotu, 26. května 2018, je vstup na všechny kulturní akce v programu ZDARMA včetně večerního koncertu a slavnostního ohňostroje.

Květen 2018 - akce v Třeboni

Květen 2018 - akce v Třeboni

V měsíci květnu vás srdečně zveme k nám do penzionu U Draka a na akce, které se konají v tomto měsíci v Třeboni. Určitě si nenechte ujít festival animovaných filmů AniFilm, vyrazit můžete na 19. ročník cykloturistické jízdy Jaro na Blatech a nebo cykloakci Třeboňská šlapka.

Zimní Třeboňská Nocturna 2017/2018

Zimní Třeboňská Nocturna 2017/2018

Tradiční festival klasické hudby, jehož cílem je přivést špičkové české a zahraniční interprety a nabídnout návštěvníkům Třeboně hudbu, kterou jindy nabízejí nejváženější česká i světová pódia. Koncerty se konají na různých místech Třeboně.

Velikonoce a duben 2018 - akce v Třeboni

Velikonoce a duben 2018 - akce v Třeboni

V měsíci dubnu se v Třeboni můžete bavit každý víkend. Čekají na vás zajímavé akce, které začínají květinovou Třeboní a výstavou Amarylis, dále pokračují koncerty a divadla. Doporučujeme stavění májky a čarodějnický rej na konci měsíce dubna.

1238>>
Facebookkontakt

Kontakt

Adresa ubytování:

Holičky 55
Třeboň 37901

spoli53@seznam.cz

 

Mobilní telefon:

+420 605 744 972

Soukromý bazén

Pro všechny milovníky koupání je k dispozici soukromý bazén za penzionem. To ocení především děti, které se tu mohou vyřádit.

Penzion nabízí:

  • venkovní soukromý bazén a velkou zahradu
  • dětské hřiště a prolézačky
  • parkování u penzionu
  • úschovnu a půjčovnu kol
  • WiFi internet, TV
  • posezení pod pergolou s možností grilování

Aktuální počasí v Třeboni

 

Ubytování TřeboňPenzion Třeboňsko Májaaktivity
Zavřít

ADVENT V TŘEBONI - VÍCE INFORMACÍ >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adventní doba a Vánoce v Třeboni chystají
v průběhu celého prosince zajímavé akce, výstavy a koncerty.

 

Penzion je otevření po celý rok, i zimních měsících!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím