Archiv

Výlovy rybníků na Třeboňsku - rok 2017

Výlovy rybníků na Třeboňsku - rok 2017

Výlovy Třeboňských rybníků jsou v plném proudu, srdečně Vás zveme k nám, do vyhřátého penzionu v Třeboni. Termíny výlovu rybníků najdete zde...

Svatováclavské slavnosti v Třeboni 30. září 2017

Svatováclavské slavnosti v Třeboni 30. září 2017

Letošní Svatováclavské slavnosti budou tradičně plné dobré muziky, se spoustou zábavy, bude tu mnoho zajímavého k vidění, ale i něco dobrého k jídlu a pití.

AKCE PRO DĚTI - Bitva o Slamburk 26. srpna 2017

AKCE PRO DĚTI - Bitva o Slamburk 26. srpna 2017

Bitva o Slamburk je akce pro děti, která se koná nedaleko Třeboně u Borovan. V letošním roce se bude konta v sobotu 26. srpna 2017 od 10 hodin. V průběhu celého dne můžete prožít spoustu zážitků a dobrodružství, vyzkoušet si rytířské hry a soutěže, shlédnout šermířská vystoupení plná napění a adrenalinu.

Festival Okolo Třeboně 2017

Festival Okolo Třeboně 2017

Festival začíná na přelomu června a července 2017, a pokračuje dalšími koncerty v průběhu léta. Rezervujte si ubytování již nyní, v penzionu U Draka máme na tento termín volné kapacity. Hudební festival Okolo Třeboně je jeden z nejstarších festivalů v Čechách, a v roce 2017 se bude konat již 26. ročník.

Jabkobraní v Třeboni - 1. říjen 2016

Jabkobraní v Třeboni - 1. říjen 2016

První říjnový víkend letošního roku bude ve znamení podzimní úrody jablíček. Přijeďte 1. října, což je sobota, do Třeboně na jablkobraní. To se zde koná již tradičně po několik let a patří mezi nejhezčí akce podzimu.

Lázeňská Třeboň 5. srpna 2017

Lázeňská Třeboň 5. srpna 2017

Lázeňská Třeboň - to jsou jak jinak - lázeňské slavnosti Lázní Aurora a Bertiných lázní. V průběhu celého dne jsou Vám lázně k dispozici - již od rána se Vám představí řemeslné trhy, bohatý doprovodný program na náměstí a v neposlední řadě lázně zaujmou ochutnávkou oplatků, lázeňských likérů.

1236>>
kontakt

Kontakt

Adresa ubytování:

Holičky 55
Třeboň 37901

spoli53@seznam.cz

 

Mobilní telefon:

+420 605 744 972

Soukromý bazén

Pro všechny milovníky koupání je k dispozici soukromý bazén za penzionem. To ocení především děti, které se tu mohou vyřádit.

Penzion nabízí:

  • venkovní soukromý bazén a velkou zahradu
  • dětské hřiště a prolézačky
  • parkování u penzionu
  • úschovnu a půjčovnu kol
  • WiFi internet, TV
  • posezení pod pergolou s možností grilování

Aktuální počasí v Třeboni

 

Ubytování TřeboňPenzion Třeboňsko Májaaktivity
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím