Archiv

Advent a Vánoce v Třeboni 2016

Advent a Vánoce v Třeboni 2016

Adventní doba a Vánoce v Třeboni chystají v průběhu celého prosince zajímavé akce, výstavy a koncerty. Přijeďte do Třeboně najít inspiraci a předvánoční pohodu do našeho penzionu U Draka.

Září a říjen 2016 - akce v Třeboni a na Třeboňsku

Září a říjen 2016 - akce v Třeboni a na Třeboňsku

Srdečně vás zveme na zářijový víkend do Třeboně, kde se bude konat spousta zajímavých akcí. Těšit se můžete hlavně na sportovní aktivity a samozřejmě na festivaly a oslavy jako jsou Jihočeský festival zdraví, Svatováclavské slavnosti, cyklobraní v Třeboni a jiné v okolí Třeboně.

Srpen 2016 - akce v Třeboni

Srpen 2016 - akce v Třeboni

Srpen je v Třeboni velmi bohatý na kulturní akce, každý den se zde i v nejbližším okolí koná několik akcí, na které můžete vyrazit. Neustále pro Vás aktualizujeme informace, abyste už jinde hledat nemuseli. Další informace pak najdete u nás v penzionu U Draka, kde Vám rádi poradíme a doporučíme.

Zimní Třeboňská nocturna 2015/2016

Zimní Třeboňská nocturna 2015/2016

Zimní Třeboňská nocturna 2014 / 2015 právě začínají. Jako každý rok, i v letošním roce se můžete těšit na 18. ročník Abonentních koncertů. Všechny koncerty se uskuteční v Divadle J. K. Tyla od 19 hodin, které najdete 1,5 km od našeho ubytování Třeboň U Draka.

Třeboňský divadelní festival - léto 2016

Třeboňský divadelní festival - léto 2016

Milovníci divadla se mohou i v létě 2016 těšit na zajímavé divadelní zážitky, které nám už řadu let nabízí pořadatelé Třeboňského divadelního festivalu.

Červenec 2016 - akce v Třeboni

Červenec 2016 - akce v Třeboni

Měsíc červenec rozjíždí zábavu v Třeboni na plný pecky. Každý den můžete navštívit např. koncert, divadelní představení, výstavu a další akce. Doporučujeme Třeboňský divadelní festival, festival Okolo Třeboně, Kinematograf bratří Čadíků a další...

kontakt

Kontakt

Adresa ubytování:

Holičky 55
Třeboň 37901

spoli53@seznam.cz

 

Mobilní telefon:

+420 605 744 972

NOVÝ průvodce Třeboní

Stáhněte si aplikaci průvodce Třeboní do svého telefonu!

Město Třeboň v srpnu spustilo provoz nového mobilního turistického průvodce DARUMA go! Aplikace Vás provede po vybraných třeboňských zajímavostech a nabízí také několik typů na výlety v okolí města.

více

Soukromý bazén

Pro všechny milovníky koupání je k dispozici soukromý bazén za penzionem. To ocení především děti, které se tu mohou vyřádit.

Penzion nabízí:

  • venkovní soukromý bazén a velkou zahradu
  • dětské hřiště a prolézačky
  • parkování u penzionu
  • úschovnu a půjčovnu kol
  • WiFi internet, TV
  • posezení pod pergolou s možností grilování

Aktuální počasí v Třeboni

 

Ubytování TřeboňPenzion Třeboňsko Májaaktivity
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím