Anifilm 1. – 6 května 2018

Festival animovaných filmů opět přiláká spoustu diváků z řad odborné veřejnosti i fanoušku kreslených pohádek a filmů. V Třeboni se koná již 8. ročník AniFilmu, který se zrodil ze svého předchůdce AniFestu. V roce 2018 se bude konat od 1. do 6. května 2018 a opět je na co se těšit. Ubytování si můžete zajistit v našem penzion U Draka právě nyní.

Festival představuje aktuální trendy, postupy, technologie a animační techniky. Podporuje rozpracované či zcela nové animační projekty, jejich tvůrce, producenty a distributory. Poskytuje prostor pro pozitivní konfrontaci a navazování nových kontaktů mezi filmovými profesionály z celého světa.

Anifilm opět pro děti

V prostorách kulturního centra Roháč budou opět probíhat vedle projekcí oblíbené dílny animace. Děti si tak budou moci vyzkoušet, jaké to je být scenáristou, výtvarníkem, režisérem a animátorem animovaného filmu.

V sále kulturního centra Roháč i jinde na festivalu se mezitím budou promítat filmy pro děti, a to jak krátké, tak celovečerní. Děti se mohou těšit na nový celovečerní film o kutilech Patovi a Matovi, na celovečerní filmy z distribuce posledních let, ale i na večerníčky a seriály.

Doprava po městě

Na kole: Pro hosty našeho ubytování nabízíme možnost zapůjčení kol, třeba na celý den. Pohodlně se tak můžete dopravit do města a zpět na projekce AniFilmu.

Vlastním autem: do centra města je to autem kousíček, před branou na náměstí se vpravo (200 m před branou) a vlevo (přímo u brány) nachází hlídané a placené parkoviště, kde můžete zaparkovat. Další možnosti jsou pak pod hrází rybníka Svět.

Pěšky: centrum města je od našeho ubytování vzdálené 1,5 km. Do města se můžete se dostat klasickou cestou po chodníku podél hlavní silnice, nebo krásnou procházkou lesem Hrádeček, podél Třeboňský luk. Zeptejte se nás, rádi Vám v penzionu poradíme.

Rezervace ubytování U Draka

Pokud se Vám naše ubytování v penzionu líbí, neváhejte nás kontaktovat pro další dotazy nebo rovnou rezervujte:

Mobilní telefon: +420 603 977 554 nebo na spoli53@seznam.cz


Facebookkontakt

Kulturní akce 2019

Kontakt

Adresa ubytování:

Holičky 55
Třeboň 37901

spoli53@seznam.cz

 

Mobilní telefon:

+420 605 744 972

Soukromý bazén

Pro všechny milovníky koupání je k dispozici soukromý bazén za penzionem. To ocení především děti, které se tu mohou vyřádit.

Penzion nabízí:

  • venkovní soukromý bazén a velkou zahradu
  • dětské hřiště a prolézačky
  • parkování u penzionu
  • úschovnu a půjčovnu kol
  • WiFi internet, TV
  • posezení pod pergolou s možností grilování

Aktuální počasí v Třeboni

 

Ubytování TřeboňPenzion Třeboňsko Májaaktivity
Zavřít

Hledáte ubytování na léto 2019?

 

volné pokoje
v penzionu Mája jen 6 km od Třeboně
volejte 605 744 972

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím