Kulturní akce v Třeboni 2014

Kulturní akce v říjnu 2014

Město Třeboň také v měsíci říjnu 2014 připravuje kulturní akce, většina z nich se koná o víkendech. Nenechte si ujít výlov rybníka Rožmberk nebo akci pro děti 2. Halloween.Třeboň - rybník Svět

25.10.2014 - Müllerova 50 - pěší pochod okolo rybníka Svět

Milovníci turistiky a třeboňské přírody - přijeďte do Třeboně na tradiční dálkový pěší pochod Müllerova 50. Start v ulici na Valech, v centrum města Třeboň.

Měsíc věží a rozhleden - od 28. září do 28. října 2014

Probíhá Měsíc věží a rozhleden, v letošním roce probíhá již 3. ročník této akce, kterou pořádá Pohádkové království. Letošního ročníku se účastní na 120 objektů po celé České republice. Některé z rozhleden najdete v okolí našeho ubytování Třeboň U Draka (Veselí nad Lužnicí, České Budějovice a další).

Kulturní akce v Třeboni v listopadu 2014

Měsíc listopad přináší výlov Třeboňského rybníka Svět, ale i další zajímavé akce jako jsou Třeboňská zimní nocturna nebo příjezd sv. Martina na bílém koni. Srdečně Vás zveme k nám do penzionu v Třeboni U Draka, který je pro Vás otevřený i v těchto zimních měsících.

Zimní Třeboňská nocturna 2014 / 2015

Zimní Třeboňská nocturna 2014 / 2015 právě začínají. Jako každý rok, i v letošním roce se můžete těšit na 18. ročník Abonentních koncertů 2014 – 2015 - vystoupení předních umělců vážné hudby.
Všechny koncerty se uskuteční v Divadle J. K. Tyla od 19 hodin, které najdete 1,5 km od našeho ubytování Třeboň U Draka.

Kulturní akce v září 2014 v Třeboni

V průběhu celého září se především o víkendech konají nejrůznější akce. Přijeďte strávit prodloužený víkend na kolech a navštivte některou z pořádaných akcí v Třeboni.

První Třeboňský Burčákfest 26. – 28. září 2014

Máte rádi víno a jeho varianty? Přijeďte si vychutnat skvělý burčák do Třeboně, který pochází ze Znojemské oblasti z vinařství Znovín. Ubytování si můžete rezervovat právě nyní v penzionu U Draka. Těšíme se na Vás!

Svatováclavské slavnosti v Třeboni 27. září

Letošní Svatováclavské slavnosti budou tradičně plné dobré muziky, se spoustou zábavy, bude tu mnoho zajímavého k vidění, ale i něco dobrého k jídlu a pití.

Jabkobranní v Třeboni - 4. října 2014

První říjnový víkend letošního roku bude ve znamení podzimní úrody jablíček. Přijeďte 4. října, což je sobota, do Třeboně na jablkobraní. To se zde koná již tradičně po několik let a patří mezi nejhezčí akce podzimu.

Výlovy rybníků na Třeboňsku - podzim 2014

Výlovy Třeboňských rybníků jsou v plném proudu, srdečně Vás zveme k nám, do vyhřátého penzionu v Třeboni. Termíny výlovu rybníků najdete zde...

Kulturní program v Třeboni 2014

Zde si můžete najít kulturní akce, které se konají v průběhu Vaší dovolené v Třeboni.

Kulturní akce na zámku v Třeboni

Zámek v Třeboni pro Vás připravuje zajímavé kulturní akce. Především v nadcházejících letních měsících se kulturním životem na zámku bude jen hemžit. Nenechte si ujít některou z akcí, ať už divadelních, historických tanců nebo koncertů...litovat nebudete.

Kulturní akce v pivovaru Regent - léto 2014

Pivovar Regent vaří dobré Třeboňské pivo. Abyste si pivo Regent náležitě užili, připravuje pro Vás v letních měsících kulturní akce, které jsou zároveň oslavou tohoto piva. Těšit se můžete na Dračí lodě, Muzikál POSTŘIŽINY, Pivní slavnosti nebo koncert kapely ČECHOMOR.

Oblíbené historické toulky Třeboní opět začínají!

Během 80 minut projdete se skvělými průvodci celé centrum města a dozvíte se informace, které se v běžných tištěných průvodích nenacházejí. Děti do 10 let mají prohlídku s rodičí zdarma! Vstupenku si můžete zakoupit přímo na místě, takže se můžete rozhodnou podle vašeho aktuální plánu a nálady.

AniFilm 2014 opět v Třeboni

Festival animovaných filmů opět přiláká spoustu diváků z řad odborné veřejnosti i fanoušku kreslených pohádek a filmů. V Třeboni se koná již 5. ročník AniFilmu, který se zrodil ze svého předchůdce AniFestu. V tomto roce se bude konat od úterý 6. do neděle 11. května 2014 a opět je na co se těšit. Ubytování si můžete zajistit v našem penzion U Draka právě nyní.

Řemeslné trhy v Třeboni 2014

V současné době už opět probíhají řemeslné trhy na hlavním náměstí v Třeboni. Trhy se zde konají tradičně téměř 20 let a jejich historie sahá do 15.století. Především v letních měsících doprovázejí velké kulturní akce, na které se můžete těšit v průběhu Vaší dovolené v Třeboni, v našem ubytování U Draka.

Třeboňský divadelní festival - léto 2014

Milovníci divadla se mohou i v létě 2014 těšit na zajímavé divadelní zážitky, které nám už řadu let nabízí pořadatelé Třeboňského divadelního festivalu. Přijeďte do Třeboně strávit pohodovou dovolenou k nám do ubytování U Draka, navštivít můžete některé z těchto divadelních představení a další skvělé kulturní akce >>

Historické slavnosti Jakuba Krčína

Historické slavnosti Jakuba Krčína se v Třeboni konají každý rok, po více než 10 let. V průběhu slavností se přenesete do dob dávno minulých, kde se Třeboní projížděli pánové z Rožmberka, tančili se renesanční tance a probíhali šermířské souboje.

Pivní slavnosti pivovaru Regent

Rybářské slavnosti patří k nejvyhledávanějším akcí, které se v Třeboni konají. Těšit se můžete na bohatý kulturní program a soutěže. Nebude chybět široká nabídka občerstvení a samozřejmě spousta zlatavého moku a dalších produktů značky Regent.

Lázeňská Třeboň 2. srpna 2014

Lázeňská Třeboň - to jsou jak jinak - lázeňské slavnosti Lázní Aurora a Bertiných lázní. V průběhu celého dne jsou Vám lázně k dispozici - již od rána se Vám představí řemeslné trhy, zábavná skupina pro děti i dospělé Ventilky a Pumpičky ...

Festival Okolo Třeboně 2014

Festival začíná na přelomu června a července 2014, a pokračuje dalšími koncerty v průběhu léta. Rezervujte si ubytování již nyní, v penzionu U Draka máme na tento termín ještě volné kapacity.

Letní Třeboňská nocturna - červenec 2014

Letní tradiční festival klasické hudby, jehož cílem je přivést špičkové české a zahraniční interprety a nabídnout návštěvníkům Třeboně hudbu, kterou jindy nabízejí nejváženější česká i světová pódia.

Houbařské slavnosti - 6. září

Agentura Třeboňsko o.p.s. si Vás srdečně zve na již 7. ročník Houbařských slavností, které proběhnou v sobotu 6.9. 2014 tentokrát na zámeckém nádvoří. Výstava hub a poradna s mykoložkou patří k tradiční části programu.

 

 

Facebookkontakt

Kulturní akce 2019

Kontakt

Adresa ubytování:

Holičky 55
Třeboň 37901

spoli53@seznam.cz

 

Mobilní telefon:

+420 605 744 972

Soukromý bazén

Pro všechny milovníky koupání je k dispozici soukromý bazén za penzionem. To ocení především děti, které se tu mohou vyřádit.

Penzion nabízí:

  • venkovní soukromý bazén a velkou zahradu
  • dětské hřiště a prolézačky
  • parkování u penzionu
  • úschovnu a půjčovnu kol
  • WiFi internet, TV
  • posezení pod pergolou s možností grilování

Aktuální počasí v Třeboni

 

Ubytování TřeboňPenzion Třeboňsko Májaaktivity
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím